SJK-6A07289MCZ222ZA6 Quartz Crystal Resonator 7.289MHz
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Watch Video
Description :
HC-49U crystal Units with 7.289MHz 30pF ±20ppm -20~+70℃ ±20ppm
Stock :
Out of Stock
MOQ :
1000pcs
Price :
negotiable
Payment Terms :
T/T
Shipping Method :
Express
Contact Supplier
video