A110-30-11-80 1SFL451001R8011
Certification :
None
Place of Origin :
FI ; CN ;IN
MOQ :
1
Price :
negitiation
Payment Terms :
T/T, Western Union, PAYONEER
Supply Ability :
10
Delivery Time :
3-5 DAYS
Packaging Details :
in box
Product :
Low Voltage Products
Model :
A110-30-11-80
Brand :
ABB
Product ID :
1SFL451001R8011
Product Name :
Block Contactors
Supply :
220-230V 50Hz / 230-240V 60Hz
Product Weight: :
2 KG
SIZE :
102*124*148 MM
Description
A110-30-11-80 1SFL451001R8011 220/240V 50/60Hz Block Contactors Module
A 3-phase Contactor suitable for various applications such as Motor starting, Isolation, By-pass and Distribution application up to max 1000 V.Operated with control voltage, versions from 24….690 AC, 50 and 60 Hz