DCS550-S01-0180-05-00-00 3ADT218466R0002
Certification :
None
Place of Origin :
PL
MOQ :
1
Price :
negitiation
Payment Terms :
T/T, Western Union, PAYONEER
Supply Ability :
100
Delivery Time :
6-8 WEEKS
Packaging Details :
in box
Product :
Drives Parts
Model :
DCS550-S01-0180-05-00-00
Brand :
ABB
Product ID :
3ADT218466R0002
Product Name :
DCS550 DC Converter Module
Supply :
525 V
Product Weight: :
16 KG
Net Size :
370*264*270 mm
Description
DCS550-S01-0180-05-00-00 3ADT218466R0002 DC Rectifier 525V 180A