ACH550-02-368A-4 68263077
Certification :
None
Place of Origin :
FI
MOQ :
1
Price :
negitiation
Payment Terms :
T/T, Western Union, PAYONEER
Supply Ability :
10
Delivery Time :
3-5 DAYS
Packaging Details :
in box
Product :
AC Drives
Model :
ACH550-02-368A-4
Brand :
ABB
Product ID :
Product Name :
Frequency converter
Supply :
380 ... 480 V
Product Weight: :
234 KG
SIZE :
2120*510*730 mm
Description
ACH550-02-368A-4 Low Voltage AC Drives 68263077 R8 200kW For HVAC
Product Information Of : ACH550-02-368A-4 68263077
General info :
Article number : 68263077
Catalog Description : ACH550 ACH550-02-368A-4 Pn 200kW, I2n 368A IP21
Type Designation : ACH550-02-368A-4
Invoice Description : AC Drives ACH550-02-368A-4
Product Main Type : ACH550
Product Series : ACH550-02
Minimum Order Quantity : 1 piece
Technical :
1, Frame Size : R8
2, Number of Phases : 3 phase
3, Frequency (f) : 48 ... 63 Hz
4, Input Voltage (Uin) : 380 ... 480 V
5, Mounting Type : Free standing units
6, Output Current, Normal Use (In) : 368 A
7, Output Power, Normal Use (Pn) : 200 kW