learn more
O.D. 51mm Cross Sectional Area 840mm2 Coastal Defence Walls SSTR51/800 Hollow Anchor Rods
200,000 meters per month
Contact Now
Supanchor Rock Reinforcement Co., Ltd.
Active Member
6
Years
01:37
Tensile Load 220kN Fiberglass 25mm Self Drilling Anchor Bolts
SupBee
00:34
32mm 250kN Soil Nail Installation R32L/22 Self Drilling Anchor Bar