ST4000NM0035
Product Type
Hard disk
Buffer
128MB
Capacity
1TB
Drive Type
Internal
Drive Interface
SATA
Drive Size
3.5"
Spindle Speed (rpm)
7200
Product Description
Company Profile
Packing & Delivery
FAQ
hotselling
Product tags
Send your message to this supplier
Message
Email
Phone or WhatsApp
Name
Company
Please reply me within 24 hours.
Yes! I would like your verified suppliers matching service!
Send Now
Submission successful!
Ask Latest Price
Product Detail
item condition :
New
package :
Yes
noise level :
1.5Gb/s
interface rate :
1.5Gb/s
number of hd :
1pc
single disk capacity :
7GB
Contact Supplier
Beijing Hui Tong High Tech Limited.
Verified Supplier
2
Years
shanghai, shanghai
Since 2010
Business Type :
Manufacturer, Distributor/Wholesaler, Exporter, Seller
Main Products :
Network Router
Server and Workstation
Networking Switch
Total Annual :
Employee Number :
100~150
Certification Level :
Verified Supplier
Discover similar products
Brand New SA510 SSD Original Blue 250GB/500GB/1TB/2TB Solid State Drive (SSD) in
Contact Now
New Original 3.5-Inch WD181KFGX WD Red Pro NAS Hard Drive - 18TB hard disk for
Contact Now
New Original WD201KFGX WD Red Pro 3.5-Inch HDD 20TB hard disk for Computer parts
Original New D800 120GB 2.5-Inch Internal SATAIII SSD for Laptop Desktop White
Original High Quality 120GB 240GB 480GB 960GB SATA3 hd ssd 1tb SSD 2TB 2.5 inch
6gb/s Speed Ssd sata3 120gb/128gb/240gb/256gb/480gb/512gb/1tb/2tb Interface
2.5inch Sata3 SSD 120GB 240GB 512GB 4tb SSD Solid State for Laptop SSD Disk
2TB Hard Drives SSD for Laptop Computer 64GB 120GB 128GB 240GB 256GB 512GB 1 TB
25 inch laptop SSD 256 gb wholesale hard drive 256 GB ssd 256G SATA3.0 Hard
New style laptops SSD 2.5 1TB 128GB 256GB 512GB SSD 2.5 inch SATA3 3D TLC High