Product Description: ABM10-167-12.000MHZ-T3 12 MHz ±10ppm Crystal 8pF 125 Ohms 4-SMD No Lead Category Crystals, Oscillators, Resonators Crystals Mfr Abracon LLC Series ABM10 Part Status Active Type MHz Crystal Frequency ...
learn more
ABM10-167-12.000MHZ-T3 12 MHz ±10ppm Crystal 8pF 125 Ohms 4-SMD No Lead