Product Description: Y4053500R000J0L Trimmer Resistors - Through Hole 500ohms 1/4w 5% 6.35mm sq seal Manufacturer: Vishay Precision Group Product Category: Trimmer Resistors - Through Hole RoHS: Details Series: 1240 ...
learn more
Y4053500R000J0L Trimmer Resistors - Through Hole 500ohms 1/4w 5% 6.35mm sq seal
Email us for details
Contact Now
Wisdtech Technology Co.,Limited
Verified Supplier
3
Years
00:30
1775333-6 16 Position FPC Connector Contacts Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount Right Angle