Product Description: 7X-27.000MBE-T Standard Clock Oscillators 27.000MHz 3.3V 50ppm -40C +85C Manufacturer: TXC Corporation Product Category: Standard Clock Oscillators RoHS: Details Product Type: Standard Oscillators ...
learn more
7X-27.000MBE-T Standard Clock Oscillators 27.000MHz 3.3V 50ppm -40C +85C