Product Description: EKYB630ELL182ML40S CAP ALUM 1800UF 20% 63V RADIAL Electrolytic Capacitors Manufacturer: Chemi-Con Product Category: Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded RoHS: Details Product: Low ...
learn more
EKYB630ELL182ML40S CAP ALUM 1800UF 20% 63V Radial Electrolytic Capacitors
1000PCS
Email us for details
Contact Now
Wisdtech Technology Co.,Limited
Verified Supplier
3
Years
00:17
CCTC SMD 0402 0603 0805 NPO X7R M3L Ceramic Capacitors
1775333-6 16 Position FPC Connector Contacts Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount Right Angle