Product Description: Grundfos Pump Cartridge Style Seal 22mm Flange Mechanical Seals for CR32/CR45/CR64 pumps (HQQV/HQQE/CR/CRI22) Description: Flange Cartridge Seal 12MM 16MM 22MM For HQQE Or HQQV 1. Operational ...
learn more
Grundfos Pump Cartridge Style 22mm Flange Mechanical Seals For CR32/CR45/CR64 Pumps
100000PC/Month
Negotiated
Contact Now
Hefei Supseals International Trade Co., Ltd.
Verified Supplier
6
Years
00:16
Type SE 32mm Grundfos Pump Mechanical Seal Submersible Pump Seals