Product Description: Introduction: NV105WAM-N31 is a color active matrix TFT LCD module using amorphous silicon TFT's (Thin Film Transistors) as an active switching devices. This module has a 10.51 inch diagonally ...
learn more
10.5" NV105WAM-N31 Tablet Laptop Screen 1920x1080 eDP 420 Brightness IPS Panel Color TFT LCD Display
5-8 working days
Please contact us for latest price
Contact Now
Shenzhen P&O Technology Co., Ltd
Verified Supplier
5
Years
00:40
Polcd 1.14 Inch 550 nit Brightness IPS Screen St7789v 135X240 Tft Colour Display
Polcd Black 8080 MCU 2.4 Inch Tft Display 8 Bit 2.4 Tft Spi 240x320
Polcd 108mm Tft Touch Screen Display 800X480 5 Inch Tft Display For Raspberry Pi