Product Description: 240V 1-1/4'' Water Air Brass Solenoid Valve 2W350-35-240V AC Voltages:24V DC, 110V AC, 120V AC, 220V AC, 230V AC, 240V AC 2W Series Model No:2W025-08, 2W040-10, 2W160-15, 2W200-20, 2W250-25, ...
learn more
240V 1-1/4'' Water Air Brass Solenoid Valve 2W350-35-240V AC