RA/8032/M/25, RA/8032/M/50, RA/8032/M/80, RA/8032/M/100
Certification :
CE, ISO9001
Place of Origin :
UK, China
MOQ :
1 piece
Price :
10-186USD
Payment Terms :
T/T,Western Union,Paypal
Supply Ability :
1000 pcs per week
Delivery Time :
1-7 work days
Packaging Details :
Boxes, Cartons, Pallets, Plastic bags
Item Code :
Barrel Material :
Anodised aluminium
Piston Rod Material :
Stainless steel
Working Pressure :
1~16 bar
Operating temperature :
-10~+80℃
Bore Size :
32mm
Stroke :
25, 50, 80, 100mm