C95SB63-160
Certification :
CE
Place of Origin :
China
MOQ :
1pc
Price :
Payment Terms :
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability :
10000/PC one day
Delivery Time :
5-8 work days
Packaging Details :
PP Bag and outer packing
SIze :
AN SILENCER
Place :
CHINA
Warranty :
1 year
Sample :
Offer
Description
SMC C95SB63-160 DOUBLE ACTING PNEUMATIC CYLINDER 63MM 160MM 3/8IN 145PSI
Description:
C95SB63-160
1.conforms to iso 6431,?cetop rp43p,?vdma 24562
2.large bore size (160~250mm)
3.standard strokes up to 2400mm (depending on bore size)
4.stainless steel rod
5.auto switch capable
Product Details:
Number C95SB63-160
Brand SMC
Sample Offer
Weight 1.5kg
Warranty 1 year
Sample:
Delivery
1. If the products we have in store, we will send it out ASAP after payment.
3. Also we can send by your delivery acount if you want.
There are many specifications of connectors, price and delivery time. Welcome to inquire.
Our Company
Q&A
1. Question: Do you provide warranty for the goods?
Answer: Yes, we provide warranty for all the goods from us.
2. Question: Could seek best provide technology support?
3. Question: Does seek best keeps goods in stock or only trading?
4. .Q:How about the terms of payment?
A:Generally through T/T and Paypal,Western Union also accept.
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Brand Name :
SMC
Model Number :
C95SB63-160
Certification :
CE
Place of Origin :
MOQ :
1pc
Price :
Contact Supplier