S8VK-C12024
Place of Origin :
China/Japan
MOQ :
1
Price :
Payment Terms :
T/T, Western Union
Supply Ability :
10pcs per week
Delivery Time :
5-8 working days
Model number :
S8VK-C12024
Product name :
power supply
MOQ :
1
Payment :
TT
Shipping term :
UPS/DHL/FEDEX
delivery time :
3-5 working days
Description
Specification
S8VK-C12024,Book type power supply, Lite, 120 W, 24VDC, 5A, DIN rail mounting hot sale in stock
FAQ
1. who are we?
2. how can we guarantee quality?
Always a pre-production sample before mass production;
Always final Inspection before shipment;
3.what can you buy from us?
4. why should you buy from us not from other suppliers?
5. what services can we provide?
Accepted Delivery Terms: FOB,CFR,CIF,EXW,FAS,CIP,FCA,CPT,DEQ,DDP,DDU,Express Delivery,DAF,DES;
Accepted Payment Type: T/T,L/C,D/P D/A,MoneyGram,Credit Card,PayPal,Western Union,Cash;
Language Spoken:English,Chinese
We look forward to sincere cooperation with you .
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Brand Name :
OMRON
Model Number :
S8VK-C12024
Place of Origin :
China/Japan
Price :
Payment Terms :
T/T, Western Union
Contact Supplier