Product Description: Lithium Battery Charger ZW-136110-18V Lightweight Solar PV Module 2W Customized Epoxy Solar Panels 18V Model: ZW-136110-18V Size: 136mmx110mmx2.5mm Battery: 36 Peak power: 2.4W Mono 2.2W Poly Max ...
learn more
Lithium Battery Charger ZW-136110-18V Lightweight Solar PV Module 2W Customized Epoxy Solar Panels 18V