Product Description: 24V 15A Universal Automotive Relay Lightweight 4 Pin SPST Relay MQ8-A-S-DC24V Universal Automotive Relay Description: MQ8 series relays are widely used for automotive products, small in size, safe and ...
learn more
24V 15A Universal Automotive Relay Lightweight 4 Pin SPST Relay MQ8-A-S-DC24V
500k per month
negotiable
Contact Now
Shenzhen Ketai Electronic Technology Co., Ltd.
Active Member
4
Years
00:13
15A 12VDC Universal Automotive Relay SPDT Sealed Flux Resistance For Car Flasher