KV7-M71N2-A0X
Condition :
100% Original or local-made
Type :
SMT machine parts
Description
YV88XG Spare Parts 62A Nozzle KV7-M71N2-A0X Yamaha SMT Chip Mouting Equipment
YAMAHA nozzle parts
Brand Model Description
yamaha YV100II 31#NOZZLE 0402 / 0603 / 0805 (X)
yamaha YV100II 32#NOZZLE For IC of tiny size
yamaha YV100II 36#NOZZLE For diode
yamaha YV100II 39#NOZZLE 0603 "O" hole
yamaha YV100II 33#NOZZLE For IC
yamaha YV100II 34#NOZZLE For IC
yamaha YV100II 35#NOZZLE For diode
yamaha YV100X 71A NOZZLE 0402 / 0603 X
yamaha YV100X 72A NOZZLE 0805 X
yamaha YV100X 73# NOZZLE For IC of tiny size
yamaha YV100X 74# NOZZLE For IC
yamaha YV100X 75#NOZZLE For diode
yamaha YV100X 79#NOZZLE 0603 "O" hole
yamaha YV100X 71#NOZZLE 1.0 x 0.8 X
yamaha YV100X 72#NOZZLE 1.5 x 1.0 X
yamaha YV100x 71F / 72 F / 79F
yamaha YS12 / YG300 NOZZLE 301 / 302 / 309
yamaha YS12 / YG300 NOZZLE 303 / 304 / 305
yamaha YG200 NOZZLE 201 / 202 / 209 / 203 / 204
yamaha YG200 NOZZLE 201 / 202 / 209
yamaha YG100 NOZZLE 211 / 212 / 213 / 214
yamaha YV112 Nozzle 51#/52#/53#/54#
yamaha YV88XG SMT NOZZLE 61A / 62A / 63A / 64A
yamaha YV88 NOZZLE 61F / 62F / 63F / 64F