Product Description: 1.Description: Lohmerier M010,M011/M211 Defi 501 Compatible 3 Lead Snap Direct-Connect ECG Cable 2.Compatibility Manufacturer Model Lohmerier M010,M011/M211 Defi 501 3.Specification Connector 7Pin ...
learn more
Lohmerier Patient Monitor Cables ECG Cable 3 Lead Snap For M010 M011 M211 Defi 501
OEC Sery,TEC Sery
Negotiable
Contact Now
Shenzhen Medplus Accessory Co.,LTD
Verified Supplier
4
Years
00:24
Corpuls 3 Compatible Spo2 extension cable, 11 pins
CFS NIBP Welch Allyn Blood Pressure Cuff 2521 Newborn Bp Cuff 3 - 6 Cm
Bionet BM5 Compatible 5 Lead Direct-Connect ECG Cable
Adult Limb EKG Electrode 40494E IEC Code Ecg Limb Electrode
040-000056-00 Pediatric Esophageal Rectal Temperature Probe For Passport V, V-Series
ISO13485 GE NIBP Hose PVC Proteam 107363 Connect NIBP Cuff
Replace a batch
Corpuls Patient Monitor Cables 3.5M ECG 4 Lead Cable With Lead Wires
View Detail
Sirecust Sery Siemens 10 Pin Cable Direct Connect 5 Lead ECG Cable Clip
View Detail
5 Lead Snap Patient Monitor Cables Nihon Kohden 11 Pin Cable ECG
CFS 3 Lead Patient Monitor Cables 10 Pin Siemens Ecg Cable