SPH 3000-6000TL BL-UP
Packaging Details :
One piece per carton.
Supply Ability :
100 Piece/Pieces per Week
Price :
Input Voltage :
230v
Output Voltage :
230VAC ± 5%
Output Current :
18.4A
Output Frequency :
50Hz/60Hz
Output Type :
Single
Size :
660*600*300mm
Type :
DC/AC Inverters
Inverter Efficiency :
98%