M133NVF3 R0
Place of Origin :
made in china
MOQ :
50pcs/box
Price :
Call Me Now
Payment Terms :
Western Union, T/T, MoneyGram
Supply Ability :
5000pcs
Delivery Time :
5-10 work days
Application :
For hp Elitebook 830 G5 4k LCD Replacement
Product Name :
LCD replacement IVO M133NVF3 R0
Size :
13.3" 1920x1080 eDP 40pin
Model No. :
M133NVF3 R0
Warranty :
90 Days
Testing :
Test All Before Shipping
Shipping :
DHL UPS FEDEX TNT By Air By Sea
Lead Time :
In Stock
Description
HP 120Hz 13.3" Laptop LCD Screen IVO M133NVF3 R0 1920x1080 FHD eDP 40pin NON-TOUCH LCD Replacement Laptop LCD Screen
Laptop LCD Replacement Replacement Descriptions:
Compatible For :M133NVF3 R0
LCD Replacement
  • IVO M133NVF3 R0
  • 1920x1080 FHD 120Hz eDP 40pin NON-TOUCH
  • 13.3" Laptop LCD Screen