TL156VDXP01-00
Place of Origin :
made in china
MOQ :
50pcs/box
Price :
Call Me Now
Payment Terms :
Western Union, T/T, MoneyGram
Supply Ability :
5000pcs
Delivery Time :
5-10 work days
Application :
For ASUS R0G 5R G513Q Strix G15 Laptop LCD Replacement
Product Name :
LCD replacement TL156VDXP01-00
Size :
15.6" FHD 300Hz
Model No. :
TL156VDXP01-00
Warranty :
90 Days
Testing :
Test All Before Shipping
Shipping :
DHL UPS FEDEX TNT By Air By Sea
Lead Time :
In Stock
Description
TL156VDXP01-00 - LCD 15.6 FHD EDP 40PIN 300HZ For G513QY-212.SG15 Notebook LCD SCREEN
Laptop LCD Replacement Replacement Descriptions:
Compatible For :ASUS R0G 5R G513Q Strix G15 TL156VDXP01-00
LCD Replacement
  • TIAN MA TL156VDXP01-00
  • FHD 1920x1080 IPS eDP 30pin
  • 15.6" Laptop LCD Screen