38BWD27A
MOQ :
1 Piece
Price :
10~50USD/Pc
Payment Terms :
PayPal, Credit Card, Debit Card.100% in Advance
Delivery Time :
3~4 workdays against payment
Packaging Details :
Standard Packing
Application :
Mazda Honda Automotive Wheel
Bore Diameter(ID) :
38mm
Outer Ring Diameter(OD) :
74mm
Width(B/C/T) :
40mm
Seal Type :
RS
Bearing Weight :
***Kg
Stock :
46Pcs
Precision Rating :
P0
Bearing Material :
Chrome Steel
Shipping Ways :
DHL / FedEx / UPS / TNT
Shipping Period :
6~10 workdays(Except remote areas or countries)
Payments :
Western Union / PayPal / Credit Card / Debit Card
Description
38BWD27A Mazda Honda Wheel Bearings  38X74X40mm
Contacts:
Company WUXI MUFA TECHNOLOGY CO.,LTD.
Website www.mufatec.com
Sales Alice Wong
Email alicewong@mufatec.com
WhatsApp +86 13771165326
Skype alice-wang2016
WeChat mufatec-bearings
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Model Number :
38BWD27A
MOQ :
1 Piece
Price :
10~50USD/Pc
Payment Terms :