Product Description: 25mm 4 Phase 6 Wires 7.5 degreeGeared Stepper Motor Chinese Wholesale Supply PM Stepper Motor 25-048S-193 Permannent Magnet Stepper Motor Gearbox.This product is mainly used for sanitary ware, ...
learn more
25mm 4 Phase 6 Wires 7.5 degree Geared Stepper Motor Chinese Wholesale Supply PM Stepper Motor 25-048S-193
10000Units/month
Contact Now
Changzhou Vic-Tech Motor Technology Co., Ltd.
Verified Supplier
8
Years
00:17
5V 25mm Diameter 31mm High Torque Distance Geared Stepper Motor for Saliva Analyzer、Blood Analyzer、Welding Machine
SM15-817G Customized Shaft Reducer Worm Gearbox 15mm Diameter 5V Micro Stepper Motor
Worm reducer Gearbox N20 Dc Gear Motor 3v 6v 12v right-angle reducer motor
Small Size Micro 5mm Diameter Stepper Motor With Planetary Gearbox
10mm Micro Geared Stepper Motor 18 Degree Step Angle CW/CCW Rotation for Saliva Analyzer、Blood Analyzer、Welding Machine
Nema14 35mm Geared Stepper Motor High Torque 2 Phase 5V Planetary Gearbox
Replace a batch
View Detail
35mm 4 Phase 12 V Small Stepper Motor Slowdown Hematology Analyzer / Biochemical
View Detail
5V 10mm Geared Stepper Motor 2 Phase 4 Wires 18° Stepper Motor With Metal Gear
12V 2-2 Phase Geared Stepper Motor Chinese Wholesale Supply Low Noise Permanent
High Performance 3 V 18 Degree 2 Phase Geared Stepper Motor With Ratio 1:100