High Precision NEMA 14 Stepper Motor , 35mm Small Dc Electric Motors 35BYG301-18A
100000Units per month
Contact Now
Changzhou Vic-Tech Motor Technology Co., Ltd.
Verified Supplier
8
Years
00:23
1.8 Step Angle 2 Phase Integrated Stepper Motor Nema 14 35mm 35BYG301-18A
High-precision and high-quality trapezoidal screw 20mm diameter hybrid stepping motor
High Torque NEMA 23 Hybrid Stepper Motor 57mm Motor Diameter
NEMA 8 20mm 12v Dc Pm Printer Mini Linear Stepper Motor 2 Phase 4 Wire With metal slider
Camera Lenses Mini Stepper Motor 8mm 2 Phase 4 Wire With Copper Gear
NEMA 8 20mm 2 phases, 4 steps 1.8° Step angle Diameter Bipolar Hybrid Stepper Motor for Medical Equipment
Replace a batch
View Detail
NEMA11 Microstepping Stepper Motor / Small Dc Stepper Motor 0.5A 28BYG
View Detail
Weight 130 g 1.8 ° 35mm NEMA 14 2 Phase Hybrid Stepper Motor 35mm Small Size for
Compact NEMA17 0.9 Stepper Motor 42mm 6V RoHS Certificated 42BYG
35mm 2 Phase Bipolar Stepper Motor , Nema 14 Hybrid Type Stepper Motor 36HM21