AA121SR01
MOQ :
5 PCS
Price :
Please Contact sales team
Packaging Details :
Standard Packaging
Delivery Time :
2-3 days
Payment Terms :
T/T , Paypal, Western Union Escrow etc.
Supply Ability :
5000
Description
Quick Details
Part no.
AA121SR01 Mitsubishi 12.1 inch
Manufacturer
Mitsubishi
Size
12.1"
Resolution
Why buy from us >>> Fast / Safely / Conveniently
How to buy >>>
  • Contact us by email & sent your inquire with your Transport destination .
  • Online chat, the commissioner would be responded ASAP.
Service >>>
  • We are committed to providing fast, convenient and safe transportation service to global buyer.
Application of LCD :
Tag : For LCD Offers:
4"~15"(4 inch to 15 inch ) LCD Display Screen Panel can be applied to AMPIRE Arima AUO BERISE BOE BYD CHILIN Chimei CPC CMEL CPT CSOT Data Image EDT E Ink e-king Epson FUJITSU Giantplus HannStar HYDIS IDTech INNOLUX IRICO IVO JCT Kyocera KOE LG LiteMax Mitsubishi NAN YA NLT Pixel Qi Powertip RiTdisplay QDI SAMSUNG SANYO SHARP SGD SII SONY STI SVA-NEC TIANMA TOSHIBA TopSun TPO TRULY TSINGTEK UNIPAC Visionox WiseChip YeeboMore products information, pls contact our sales group sales@megasourceel.com
Send your message to this supplier
Send Now
LCD Panel Types AA121SR01 Mitsubishi 12.1 inch 800*600 LCD Screen
Ask Latest Price
Place of Origin :
JAPAN
Brand Name :
Mitsubishi
Certification :
Standard Certification
Model Number :
AA121SR01
MOQ :
5 PCS
Price :
Please Contact sales team
Contact Supplier