AT050TN34
MOQ :
5 PCS
Price :
Please Contact sales team
Packaging Details :
Standard Packaging
Delivery Time :
2-3 days
Payment Terms :
T/T , Paypal, Western Union Escrow etc.
Supply Ability :
5000
Display Mode : :
TN, Normally White, Transmissive
Resolution : :
480(RGB)×272 , WQVGA
Panel Brand : :
INNOLUX
Panel Model : :
AT050TN34 V.1
Panel Type : :
a-Si TFT-LCD , Panel
Active Area : :
110.88×62.832 mm
Outline : :
120.7×75.8×4.45 mm
Description
LCD Panel Types AT050TN34 V.1 Innolux 5.0 inch 480×272 LCD Screen
INNOLUX AT050TN34 V.1 General Features
Panel Brand : INNOLUX
Panel Model : AT050TN34 V.1
Panel Type : a-Si TFT-LCD , Panel
Panel Size : 5.0 inch
Resolution : 480(RGB)×272 , WQVGA
Display Mode : TN, Normally White, Transmissive
Active Area : 110.88×62.832 mm
Outline : 120.7×75.8×4.45 mm