AT043TN24 V.1 AT043TN24 V.7
MOQ :
5 PCS
Price :
Pls Contact sales team
Packaging Details :
Standard Packaging
Delivery Time :
2-3 days
Payment Terms :
T/T , Paypal, Western Union Escrow etc.
Supply Ability :
5000
Resolution (pixel) :
Viewing Angle (R/L/U/L) :
50/70/70/70
Contrast Ratio :
Brightness :
250 (cd/m²)
Lamp Type: :
WLED
Color Depth :
16.7M
Description
Quick Details :
250 (cd/m²) INNOLUX 4.3 inch 480(RGB)*272 WQVGA 40pin AT043TN24 V.1 TFT LCD Screen with Touch Panel
Model
AT043TN24 V.1
Size 4.3"
Resolution (pixel)
Active Area(mm)
Pixel Pitch (mm)
0.360x0.360
Display Mode
TM with Normally White
Uniformity(%)
80
NTSC(%)
50
Color Depth
16.7M
Viewing Angle (R/L/U/L)
Brightness (cd/m²) 250
Contrast Ratio 500:1
Response Time (ms) 20(on+off)
Outline Dimension (mm)
Weight (g)
TBD
Light Source
LED
Temperature Range
operating: -20 to +70°C
storage: -30 to +80 °C