N133I6-P09
MOQ :
5 PCS
Price :
Pls Contact sales team
Packaging Details :
Standard Packaging
Delivery Time :
2-3 days
Payment Terms :
T/T , Paypal, Western Union Escrow etc.
Supply Ability :
5000
Resolution: :
Surface: :
Glossy
Backlight Type: :
LED
Size: :
13.3 inch
Description
quick details:
Brand New Grade A+ LCD laptop screen 13.3 inch N133I6-P09 Which can fit for Apple
Part no.
N133I6-P09
Manufacturer
Innolux
Size
13.3"
Resolution
Specifications
1.Model: N133I6-P09
2.Size: 13.3 inch
3, Condition: A+ New
4, MOQ: 1pcs
5.Cheap and fine
Size: 13.3 inch
Part number: N133I6-P09
Resolution: 1280*800
Aspect Ratio: Widescreen
Surface: Glossy
Backlight Type: LED
data connector :30pins (silver connect)