N133I6-P02 lq075v3dg01 LQ057Q3DC12/DC02
MOQ :
5 PCS
Price :
Pls Contact sales team
Packaging Details :
Standard Packaging
Delivery Time :
2-3 days
Payment Terms :
T/T , Paypal, Western Union Escrow etc.
Supply Ability :
5000
Resolution: :
640x480
Display Color: :
262K(6-bit)
Application: :
Industrial Application
Model: :
lq075v3dg01
Description
LQ075V3DG01 professional lcd screen sales for industrial screen LQ057Q3DC12/DC02
quick details:
Part no.
N133I6-P02
Manufacturer
Innolux
Size
13.3"
Resolution
Part number QTY Description Lead time
LP104V2 20 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ035Q3DG01 500 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ035Q7DH06 300 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ056A3AG01 50 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ057Q3DC03 20 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ057Q3DC12/DC02 200 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ057V3LG11 110 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ064V3DG02 100 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ064V3DG05 50 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ070Y5DG20 30 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ074V3DC01 100 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ075V3DG01 50 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ075V3DG02 600 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ084S1LG01 400 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ084SDG01 100 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ084V1DG41 100 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ104S1DG21 100 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ104S1LG21 12 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ104V1DG21/DG11 200 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
lq104v1dg52 50 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ10D367/368 200 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ110Y1LG12 300 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ121S1DG11 100 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ121S1DG21 50 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ121S1LG55 100 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ121S1LG61 20 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ14D412 10 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ150X1LG83 50 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ150X1LW71N 100 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LQ231U1LW01 30 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LT065AB3D300 50 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LTA065B096D 50 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LTA075A3360F 3000 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LTA084C274F 310 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LTA104D182F 50 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LTD104EA1S 90 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LTD104EA5S 50 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LTD121EC5UG 30 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LTE400WQ-F02 100 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LTE480WV-F01 500 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LTM10C209A 100 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
LTM10C210 100 new and original ,A+ grade stock in our warehouse
Panel Brand : SHARP
Panel Model : LQ057Q3DC12
Panel Type : a-Si TFT-LCD , Panel
Panel Size : 5.7 inch
Resolution : 320(RGB)×240 , QVGA
Active Area : 115.2×86.4 mm
Outline : 144×104.6×13.5 mm
Surface : Hard coating (3H)
Brightness : 500 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio : 350:1 (Typ.)
Display Colors : 262K (6-bit)
Response Time : 8/21 (Typ.)(Tr/Td)
Viewing Angle : 65/65/65/40 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D)
Signal Interface : Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 33 pins
Input Voltage : 3.3V (Typ.)(VCC)
Application :
Why buy from us >>> Fast / Safely / Conveniently
How to buy >>>
  • Contact us by email & sent your inquire with your Transport destination .
  • Online chat, the commissioner would be responded ASAP.
Service >>>
  • We are committed to providing fast, convenient and safe transportation service to global buyer.
Tag : For LCD Offers:
4"~15"(4 inch to 15 inch ) LCD Display Screen Panel can be applied to AMPIRE Arima AUO BERISE BOE BYD CHILIN Chimei CPC CMEL CPT CSOT Data Image EDT E Ink e-king Epson FUJITSU Giantplus HannStar HYDIS IDTech INNOLUX IRICO IVO JCT Kyocera KOE LG LiteMax Mitsubishi NAN YA NLT Pixel Qi Powertip RiTdisplay QDI SAMSUNG SANYO SHARP SGD SII SONY STI SVA-NEC TIANMA TOSHIBA TopSun TPO TRULY TSINGTEK UNIPAC Visionox WiseChip YeeboMore products information, pls contact our sales group sales@megasourceel.com