IROP032-011-0128036-W
MOQ :
1 PCS
Price :
Pls Contact sales team
Packaging Details :
MODULE
Delivery Time :
stock
Payment Terms :
T/T , Paypal, Western Union Escrow etc.
Supply Ability :
1000
Panel Model :
IROP032-011-0128036-W
Panel Brand :
IRICO
Descrition :
PM-OLED ,1.1 inch, 128×36
Panel Type :
PM-OLED
Description
IRICO 1.1inch IROP032-011-0128036-W LCD Panel
Specification for IROP032-011-0128036-W :
Panel Model
IROP032-011-0128036-W
Panel Brand
IRICO
Descrition
PM-OLED ,1.1 inch, 128×36
Panel Type
PM-OLED
Active Area
26.86×7.54 mm
Outline
31×14.3×1.1 mm