Product Description: Joyful Partner Led Garden Spotlights Outdoor 6W COB DC12V/DC24V 3000K Warm White For Walkway Garden Path Item No. Light source Lens beam angle(°) Consumption(watt) Input Voltage(V) Ik rate SPE42012 1...
learn more
Joyful Partner Led Garden Spotlights Outdoor 6W COB DC12V/DC24V 3000K Warm White For Garden Walkway
100000pcs/month
Negotiable
Contact Now
Joyful Lamp Company Limited
Verified Supplier
3
Years
00:33
LED Garden Spot Light 18W 24VDC Waterproof Outdoor CREE LED Single Color IP65 With DALI Dimming
LED Garden Spot Light Aluminum Housing Outdoor Powder Coating 1W IP65 DC24V For Outdoor Pathway
LED Tree Spike Light 10W Warm White 10W COB With Remote Controller For Party Garden Using