Product Description: COB LED Ground Spot Lamp DC12V/DC24V CREE COB LED 3W DIA42MM With Aluminum Base Item No. Light source Lens beam angle(°) Consumption(watt) Input Voltage(V) Ik rate SPE42012 1*6W CREE 15°/25°/38°/60° 6 ...
learn more
COB LED Ground Spot Lamp DC12V/DC24V CREE COB LED 3W DIA42MM With Aluminum Base
100000pcs/month
Negotiable
Contact Now
Joyful Lamp Company Limited
Verified Supplier
3
Years
00:33
LED Garden Spot Light 18W 24VDC Waterproof Outdoor CREE LED Single Color IP65 With DALI Dimming
LED Garden Spot Light Aluminum Housing Outdoor Powder Coating 1W IP65 DC24V For Outdoor Pathway
LED Tree Spike Light 10W Warm White 10W COB With Remote Controller For Party Garden Using