Product Description: ZHUB-02 Family Product Specification Product Code ZHUB-02-50 ZHUB-02-120 Input Wattage 80W 150W Color Temperature 3000-6500K 3000-6500K Luminous Flux 9200-10400lm 17250-19500lm Input Voltage AC90...
learn more
Ip65 IK08 Aluminum Urban Led Lighting ZHUB-02-50 50000h Led Lifetime
100000 pcs per month
negotiation
Contact Now
NingBo Die-Casting Man Technology Co.,ltd.
Verified Supplier
12
Years
00:24
Adjustable Color Temperature Garden Led Lighting Led Garden Lights Outdoor
Anti Glare Optic Lense Urban LED Lighting YAUB-04-80 with 3000/4000/6500k Color Temperature and 5
Energy Saving Street Light 60w Die Casting Housing For Parking Lots
80W 100W 120W 150W 3000-6500K 120lm/W UFO High Bay LED Lights
140lm/W IP66 Ik08 50-200W Outdoor Led Street Light Waterproof
Led Street Light Fixtures For Park School
Replace a batch
Bright 54w Urban Led Lighting Energy Saving Led Street Light Fixtures
View Detail
Outdoor Urban Solar Garden Lights / ZHUB-03A-80 Led Garden Lights 3000-6500K
View Detail
Outdoor Led Garden Lights 50W Garden Lighting Fixtures Outdoor Garden Lighting