Product Description: 150W White LED Flood Lights With Trunnion mount AC100-277V 5000K Waterproof LEDSION LED Shoebox Lights are DLC UL listed, three mounts options, Slip Filter for round pole, Pole mount for square pole ...
learn more
150W White LED Flood Lights With Trunnion mount AC100-277V 5000K Waterproof
2500pcs
Negotiation
Contact Now
Ledsion Lighting LLC
Active Member
6
Years
00:32
IP65 150W LED Parking Lot Lights With Slip Fitter Arm Mount Yoke Mount For Road and Outdoor Basketball Court Lighting
3.5W 277V Explosion Proof Emergency Exit Lights 499x183x44.6mm
200W 120V 32,000 Lumens IP65 160LM/W LED High Bay UFO Lights
100W 13000LM 100V 5000K LED Wallpack Light , Outdoor LED Wall Pack Lamp
Waterproof E1 DLC 2.7umol/J Dimmable LED Grow Lights
30W 150LM/W Parking Garage Outside Canopy Lights 120 Degree
Replace a batch
100W led parking lot lights 13000lm direct mount 100-277Vac dimmable
View Detail
With Arm Mount LED Shoebox Fixtures 100W With 5 Years Warranty
View Detail
150W Led Shoebox Light Street Light Sports Court with 5 Years Warranty IP65
IP65 150W LED Parking Lot Lights With Slip Fitter Arm Mount Yoke Mount For Road