100w Solar Street Light Cement Pole Lighting Input Voltage AC100-240V
Advantages:
Specification:
Product name 100w solar street light
Model No.
VS-SSL-B06
VS-SSL-B10
VS-SSL-B20
VS-SSL-B30
Power
60W
100W
200W
300W