Product Number ZL-TL360-50W ZL-TL360-80W ZL-TL600-100W ZL-TL600-140W ZL-TL920-200W ZL-TL920-240W
Rated Voltage 100-260VAC50/60Hz
Power 50W 80W 100W 140W 200W 240W