Product Description: Indoor LED Display Screens P1.25/P1.86/P2/P2.5 Full Color Rental OEM ODM Solutions Shipping options: 【4K HD P1.25mm LED DISPLAY】 RIXZSIW features an ultra-fine 1.25mm pixel pitch, delivering cinema...
learn more
Indoor Poster LED Display Screens P1.25/P1.86/P2/P2.5 Full Color Rental OEM ODM Solutions
1500pc/month
Contact Now
Shenzhen Best Special Display Technology Co., Ltd.
Verified Supplier
2
Years
02:05
BEST.SDT company introduction
00:09
Android Window Digital Signage 15.6 inch 21.5 inch 32 Inch Self Service Payment Kiosk
self service payment kiosk
self service payment kiosk
self payment kiosk
Replace a batch
Portable Indoor LED Poster Screen P1.25-P2.5 4K UHD 3840x2160
View Detail
Commercial LED Advertising Displays Screens OEM ODM Custom Digital LED Poster
View Detail
Foldable Indoor LED Poster Screen P2.5 3840x2160 1300cd/m²
Indoor LED Poster Display Screen P2.5 1920x640mm Front Service