Product Description: 15.6" 120Hz FHD 30pins Laptop LCD Screen For MSI GL62 GL62M GL61 N156HHE-GA1 **15.6-inch 120Hz FHD 30-pin laptop LCD screen, suitable for MSI GL62, GL62M, GL61 N156HHE-GA1 models**, is a high-end ...
learn more
15.6" 120Hz FHD 30pins Laptop LCD Screen For MSI GL62 GL62M GL61 N156HHE-GA1