12.5" M125NWN1 R0 Laptop LCD LED Screen Slim EDP 30pin HB125WX1-200 47% NTSC
► The M125NWN1 R0 is a 12.5-inch LCD LED display designed for thin and light notebooks. It uses an EDP 30pin interface and has a 47% NTSC color gamut. This display is not only slim in appearance, but also has excellent performance. It is widely used in daily office, learning, entertainment and other occasions to meet the diverse needs of users.
Model Name M125NWN1 R0
Resolution 1366(RGB)×768, WXGA
Luminance 200 (Typ.)(cd/m²)
Viewing Ang
45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10)
Contrast Ratio 500: 1 (Typ.) (TM)
Interface Type
eDP (1 Lane) , eDP1.2 , 30 pins Connector
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Brand Name :
BOE/AUO/Innolux/LG/IVO
Model Number :
M125NWN1 R0
Certification :
CE FCC ROHS
Place of Origin :
China
MOQ :
10PCS
Price :
Negotiable Price
Contact Supplier