Low power KGM37-555 carbon brush metal gear box reducer 6v 24v 37mm low noise dc motors
Prodcut Type | DC Spur Geared Motor |
Model | KGM37-555 |
Voltage | 6-36v |
Speed | 2 to 2000rpm |
Size | 12*24mm |
Torque | ≤30kg.cm |
Shaft diameter | 6mm D Shaft(Can Customized) |