Product Description: JK42BL85 High Performance 24V 62W 4000rpm Brushless DC Motor with Planetary Gearbox Reducer 1.Genaral Specification of 42mm bldc motor: Product Name: Brushless DC Motor Number of Phase: 3 Phase ...
learn more
JK42BL85 High torque 3 Phase 24V 62W 4000rpm Brushless DC Motor with Planetary Gearbox Reducer
100000pcs/month
10pcs
Contact Now
CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD
Site Member
8
Years
00:15
3000rpm 1.5kw 310VDC Three Phase Industrial Brushless Motor
Brushless 3 Phase Dc Motor Round Nema 23 Brushless Motor 4 Pole 4000rpm Single Shaft For CNC Machine
60mm NEMA 24 48V 94W 3 Phase Brushless DC Motor Black Colored
36V 32W 4000rpm Three Phase Bldc Motor With Planetary Gearbox Reducer
86mm Daul Shaft 24V 48V 3000- 5000rpm BLDC Motor With Hall Sensor Brushless DC Motor For Doner Robot
34w 24 Volt 4000rpm 42mm Bldc High Torque Motor With 1000ppr Encoder
Replace a batch
high voltage 80mm Round Brushless DC Electric Motor 3000RPM 110W - 440W With 120
View Detail
660W 48V High Torque Brushless DC Motor Rated Speed 3000RPM 2.1N.M
View Detail
3 Phase Brushless Dc Motor 42mm Nema 17 DC Motor 24V 3 Phase High Speed 4000rpm
Brushless 3 phase dc motor 660W Brushless DC Motor 48V 42mm - 86mm 3000rpm