Product Description: JKBLD120 24v electric dc motor driver cnc, 120w bldc motor driver importer Description: JKBLD120 brushless dc driver is suit the following three-phase sine wave power is 120W brushless dc motor speed ...
learn more
JKBLD120 24v Electric Dc Motor Driver Cnc, 120w Bldc Motor Driver Importer
30000pcs/month
Contact Now
CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD
Site Member
8
Years
00:34
3 Phase 80mm waterproof BLDC Brushless Planetary Gear Motor with Aluminium housing
36V 140W Nema 23 Servo DC Motor 12N.M Integrated Motor
3000rpm 1.5kw 310VDC Three Phase Industrial Brushless Motor
Factory Price Nema 11 28MM Stepper Motor with double shaft for 3D Printer
928oz.In 6A 86H3P 14mm Keyway Nema 34 High Torque Stepper Motor
31kg.Cm 425Oz.In 4.2A Bipolar Nema 23 Linear Ball Screw Stepper Motor