Product Description: 0.67A 6N.cm 1.8degree Nema11 28HS32-0674 High Torque Hybrid Stepper Motor The stepper motor is an electromagnetic device that converts digital pulses into mechanical shaft rotation. Advantages of step ...
learn more
0.67A 6N.Cm 1.8 Degree Nema 11 28HS32-0674 Hybrid Stepper Motor High Torque
100000pcs/month
10pcs
Contact Now
CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD
Site Member
8
Years
00:33
Factory Price Nema 11 28MM Stepper Motor with double shaft for 3D Printer
928oz.In 6A 86H3P 14mm Keyway Nema 34 High Torque Stepper Motor
Nema17 Hybrid Stepper Motor High Torque 2.2kg.cm - 7.3kg.cm 4/6-wire For 3d Printer
Nema 23 269oz.in DC Stepper Motor Kit 57mm Stepper Motor Stepping Motor for DIY CNC Mill
50MM 2 Inch Stroke T-Type NEMA11 28MM Stepper Motor Kit
57BYG 57mm Nema 23 Stepper Motor With Driver 12v 24v 36v 2.8A 1.26N.M 2N.M 3N.M Used For CNC Milling Machine
Replace a batch
700g.Cm 200 Steps Rev 35×26mm 7.3V 0.28A Nema14 Hybrid Stepper Motor for Pump
View Detail
Nema17 Hybrid Stepper Motor High Torque 4.0kg.cm 56oz.in With Fast Connector D
View Detail
2 Phase 60BYGH401-03 Double Shaft 4N.M 1.8 Degree Stepper Motor For Cnc Machine
Nema14 35mm Mini Stepper Motor With CE ROHS 1000g.cm - 1500g.cm
0.9° Nema14 35mm Hybrid Mini Stepper Motor 1000g.cm / 1200g.cm / 1500g.cm