learn more
3d printer stepper motor Nema17 42HS40-1704ACL High Torque 4.2kg.Cm TR8*2 for CNC machine
30000 pcs/month
10pcs
Contact Now
CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD
Site Member
8
Years
00:27
31kg.Cm 425Oz.In 4.2A Bipolar Nema 23 Linear Ball Screw Stepper Motor
3 Phase 80mm waterproof BLDC Brushless Planetary Gear Motor with Aluminium housing
36V 140W Nema 23 Servo DC Motor 12N.M Integrated Motor
3000rpm 1.5kw 310VDC Three Phase Industrial Brushless Motor
Factory Price Nema 11 28MM Stepper Motor with double shaft for 3D Printer
928oz.In 6A 86H3P 14mm Keyway Nema 34 High Torque Stepper Motor
Replace a batch
JK0220 Micro Linear Stepper Motor Nema 11 1200g.Cm linear electric motor
View Detail
Nema 23 Hybrid Linear Stepper Motor With Screw Rod High Torque 3.1N.M 1.8° For
View Detail
linear electric motor 42mm 2 Phase Nema 17 Stepper Motor , 1.8 Step Motor With