JK43BLWD20-24V-150
Poles :
16
Rated Voltage :
24V
Rated Speed :
10000rpm
Rated Power :
40W
Rated Current :
1.5A
Type :
43mm Out Rotor Brushless DC Motor
MOQ :
10pcs
Size :
JK43BLW Series Outer Rotor Bldc Motor
Description
JK43BLWD20-24V-150 Brushless Outrunner Motor External Rotor BLDC 24V Geared Outer BLDC Motor With Integrated Driver