KM964619G24 KM964619G23
Certification :
CE
Place of Origin :
China Mailand
MOQ :
2 Pieces
Price :
Payment Terms :
T/T, L/C, Paypal, Payoneer
Supply Ability :
500pcs / per day
Delivery Time :
7-15 days
Packaging Details :
Box Package
Color :
Green
Pitch :
5.08mm
Application :
Elevator
Description
Specifications:
For contactor board KM964619G24
Condition: Brand New
Suitable for Elevator PCB Board
Product tags
number parts escalator otis
cl15341 electric stacker
eaton rectifier apr48
Send your message to this supplier
Message
Email
Phone or WhatsApp
Name
Company
Please reply me within 24 hours.
Yes! I would like your verified suppliers matching service!
Send Now
Submission successful!
Elevator Parts Inverter Contactor Terminal Blocks Board KM964619G24 G23 / KM964620H04 KDL16R KDL16RL
Ask Latest Price
Product Detail
Brand Name :
Original
Model Number :
KM964619G24 KM964619G23
Certification :
CE
Place of Origin :
China Mailand
MOQ :
2 Pieces
Price :
Contact Supplier
Jetacon Technology Limited
Site Member
5
Years
hong kong
Since 2002
Business Type :
Manufacturer
Main Products :
Terminal Power Supply
Terminal Blocks Junction Box
Terminal Blocks Interface Module
Total Annual :
15 million-30 million
Employee Number :
200~300
Certification Level :
Site Member
Discover similar products
DR-240-24 240W 24V 10A DC Output Din Rail Switching Mode Power Supply
Contact Now
DR-30-24 24W 24V 1.5A DC Output Din Rail Switching Mode Power Supply
Contact Now
DC 12V 60W Lighting Transformer Waterproof LED Driver Power Supply IP67 Input
DC 12V 80W Lighting Transformer Waterproof LED Driver Power Supply IP67 Input
DC 12V 40W Lighting Transformer Waterproof LED Driver Power Supply IP67 Input
DC 12V 30W Lighting Transformer Waterproof LED Driver Power Supply IP67 Input
DC 12V 20W Lighting Transformer Waterproof LED Driver Power Supply IP67 Input
DC 12V 50W Lighting Transformer Waterproof LED Driver Power Supply IP67 Input
30W Power Supply Universal Adapter Adjustable AC To DC 3V/4.5V/6V/7.5V/9V/12V 1