Product Description: Anti Glare IPS TFT LCD Display Screen 3.97" K397H5102T ILI9806E-2 1.1 Features Item Standard Value Display Format 480(RGB) * 800 LCD Type TFT , Transflective , Positive Viewing Direction ALL ...
learn more
Anti Glare IPS TFT LCD Display Screen 3.97" K397H5102T ILI9806E-2
100000/MONTH
DISCUSSABLE
Contact Now
Dongguan Bibuke Electronic Technology Co., Ltd.
Verified Supplier
1
Years
00:48
3.5 Inch IPS TFT LCD Display 320x240 1000nits
3.97 Inch Sunlight Readable IPS TFT LCD Display with 480x800 Resolution
2.4 Inch TFT LCD Touch Screen 350cd/m2 TFT Capacitive Touchscreen
Custom Segment LCD Display 128x128 DOTS FSTN Positive Transflective
Black Screen Color LCD Display VA Type Full View Segment LCD Display
1.54 Inch Small TFT LCD Display 240*240 Dots ST7789 2.8V
Replace a batch
7 Inch IPS TFT LCD Display 480×234 Dots 26pin FPC Liquid Crystal Display
View Detail
Digital Interface 7 Inch TFT LCD Screen 50 Pin LCD Display RGB 800×480
View Detail
RGB Interface 7 Inch TFT LCD Touch Screen 1024×600 Dots Matrix 50pin FPC
NV3030B LED Backlit TFT LCD Display 7 Inch IPS TFT Display 800×480 Pixels
4.3 Inch IPS TFT LCD Panel 6 O'Clock 480x272 Dots ST7282 40 Pin RGB Interface