ALL-PS12-360
Certification :
CE
Place of Origin :
Guangdong
MOQ :
Negotiable
Price :
Negotiable
Payment Terms :
T/T
Supply Ability :
100000pcs/M
Delivery Time :
5-8 days
Packaging Details :
1) Vacuum packing 2)Special Protect carton for exporting product. 3)Packing as customer requirement
Output power :
360W
Input voltage :
110V/220V
Output current :
30A
Output type :
Single
Output voltage :
12V
Frequency: :
50/60Hz
Cooling Method: :
Air Cooling
Size: :
215x115x50 mm
Description
Advance Lighting 12V 360W LED Driver Switch Power Supply With CE ROHS led tube driver